MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

14 července, 2016

Viděla jsem... #112

čtvrtek, července 14, 2016 12 komentářů
Všechny filmy a seriály jsou hodnoceny po prvním shlédnutí, s odstupem času je samozřejmě možnost, že změním názor ;-) Pokud vás zajímají další mé filmové zkušenosti, můžete  ještě více hodnocení najít na mém účtu Csfd. Seriály, které sleduji najdete na Edně... Pokud pro mě máte tipy na dobré filmy, neváhejte se podělit ;-)

 poster poster poster

Pompeje
Kdo by neznal historickou tragickou událost, kdy vybuchla sopka a pohřbila celé město? Tento film dávali v televizi, tak jsem si řekla, že to tedy zkusím. Už od začátku se všemi těmi efekty je jasné, že jde spíše o slabší snímek, nehledě i na trochu trapnou zápletku. Nicméně i díky hereckému obsazení to pro mě byl slušný průměr. Dopadnout to mohlo i hůř.

Moje hodnocení:

Tut
Opět snímek z televize. Tentokrát však jde o tři kratší filmy o Tutanchamonovi, které na sebe navazují. A jelikož mám velice ráda historii Egypta, musela jsem to vidět. Sice to bylo na Markíze, takže ne asi všechny slova jsem pochytila :-P, ale moc se mi to líbilo. Efekty budov a památek byly slabší, ale v celkovém výsledku to nebylo špatné. Otázkou je, zda se to drželo z většiny pravdy...

Moje hodnocení:


Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti
Konečně jsem se dostala i k tomuto filmu. Rozhodně musím pochválit tu temnotu, která celým filmem procházela. Hlavně když šlo o Batmana, to tak nějak pokračuje podle předchozích filmů. Ale co se mi nelíbilo, film byl strašně dlouhý a nudný. Bitky vcelku ucházely, i když to ničení měst člověka už taky omrzí. A co bylo nehorší? Kostýmy, rozhodně. S těmi 'boulemi' místo svalů už to vážně přehání...

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

12 komentářů:

 1. The 100 mam urco v planu zkouknout, snad co nejdrive. Pompeje me dost zklamaly.
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U Pompejí jsem počítala se slabým průměrem. To se dalo čekat.

   Smazat
 2. Pompeje pro mě byly obrovské zklamání, na The 100 jsem koukala jen chvíli, pak jsem to vzdala.

  OdpovědětSmazat
 3. Všechny filmy vypadají zajímavě. Na The 100 se taky chystám. :)

  xxx
  dream-little-dream.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem zvědavá, co na The 100 řekneš po první řadě...

   Smazat
 4. Odpovědi
  1. Nebylo to špatné. Sice žádný velkofilm, ale určitě pěkně udělané.

   Smazat
 5. Říkala jsem si, že možná zkusím Pompeje, ale nakonec to vidím spíš na Tut :)

  OdpovědětSmazat
 6. Viděla jsem akorát The 100 a jak říkáš. První sérii jsem hltala, druhou už jsem zase tolik nemusela a třetí... no tu jsem zatím ani nedokoukala. Ani nechci vědět jak bude vypadat další.

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87