MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

23 července, 2016

Konečně mám hotovo. Nevyšlo to tedy tak, jak jsem měla v plánu. Ale kdybych to dělala jinak, zabralo by to ještě více času. Duha byla nejlepší řešení... :-)Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

9 komentářů:

 1. Tak to muselo dát obrovskou práci! Ale vypadá to vážně krásně :-)

  OdpovědětSmazat
 2. To se ti moc povedlo, vypadá to nádherně ;)

  OdpovědětSmazat
 3. Trošku dávnejšie som začala s antistresovými omaľovánkami, no prestala som maľovať, pretože ma to nebavilo a nechcelo sa mi. Ale toto je tak krásne vymaľované, že normálne rozmýšľam, že by som s tým mohla pokračovať. :)
  http://travel-and-read-with-me.blogspot.sk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě to baví, ale času je málo. Děkuji za pochvalu :-)

   Smazat
 4. Páni, to teda musela být piplačka! Ale určitě to stálo za to :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87