MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

09 května, 2016

Po docela dlouhé době jsem se odhodlala pořídit si nové suvenýry na ozdobení knihovničky. Tentokrát tři přívěsky, na které jsem pokukovala velice dlouho a nakonec jsem je po naskladnění ihned vzala. Nečekala jsem ale že budou tak pěkné. Teda nejvíc přívěsek elfů z Pána prstenů, ten je přímo skvělý. Pak samozřejmě přívěsek cestování časem od Hermiony a nakonec mechanického anděla :-) V nejbližší době žádné další neplánuji, ale na tyhle jsem se těšila až moc dlouho. Teď na mě budou pěkně 'koukat' z knihovničky...

Máte doma nějaké suvenýry i vy? :-)
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

  1. Miluju Pekelné stroje! ♥

    xxx
    dream-little-dream.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat
  2. Jako obvykle vypadají skvěle :) Kolik jich už vlastně máš? (Teď si nejsem jistá, jestli jsem se už neptala. Jestli ano, tak promiň.)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne