MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

12 března, 2016

Poprvé jsem se o těchto kronikách doslechla v době, kdy se do kin chystal film. Už ani nevím proč, ale nadchla jsem se a knihu si pořídila. Byla to chyba. Nadšená jsem z ní vůbec nebyla a dočítala jsem ji jen s velkým zapřením. Další díly rozhodně v plánu nemám. Celý názor si můžete přečíst zde...


Kroniky Wardstone

 • Učeň lovce duchů a Kletba lovce duchů = společně tvoří Sedmého syna
 • Tajemství lovce duchů
 • Lovec duchů: Bitva
 • Lovec duchů: Omyl

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Séria vyzerá naozaj zaujímavo. Určite sa po nej pozriem. Ďakujem za tip :)

  CRYSTAL PEOPLE

  OdpovědětSmazat
 2. Tyhle knížky jsem si vždycky chtěla přečíst , tak teď koukám, že si to ještě asi rozmyslím :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po obsahové stránce to nebylo až tak špatný. Ale neseděl mi styl psaní a vyprávění. Někomu se to líbit může

   Smazat
 3. Název mi něco říká, ale moc si nevybavuji o čem to je...

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87