08 února, 2016

Relaxační omalovánky #37

pondělí, února 08, 2016 8 komentářů
Konečně hotovo. Těch lístečků ale bylo... Ke konci jsem to už flákala, protože jsem nevěděla, jaké barvy si vybírat. Došla mi inspirace :-)Sdílení článku:

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

 1. To je krásné! :3

  http://boook-planet.webnode.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. Děkuji. Ze začátku dobrý, pak už jsem ztrácela grif

   Vymazat
 3. moc hezke, pekna kombinace barev :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Opravdu krásné :) Takové drobné motivy nenávidím a miluju zároveň :D I když je pravda, že jsem viděla i drobnější :) Ale to s těmi barvami chápu, já tu mám krabici pastelek a stejně se mi zdá, že je těch barev málo :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsem měla horší obrázek s malými pidi lístečky. Ale když je jich tolik, tak nevím, jaké barvy použít.

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)