MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

04 února, 2016


poster  poster poster
Cake
Drama ze života. Je o ženě, která měla nehodu a teď trpí bolestmi nejen jejího těla, ale bolestí ze ztráty dítěte. Dávám opět tři hvězdičky, protože jde o vyprávění a pohled na život. Film jsem si vybírala hlavně kvůli Jennifer a Samovi.

Moje hodnocení:
CSFD

Penny Dreadful
Hm, někde jsem četla zmínku o tomto seriálu a když jsem zjistila, že tam hraje tolik známých tváří, zkusila jsem zkouknout první díl, co se z toho vyklube. No nijak zvlášť mě to nezaujalo ani nepotěšilo. Čím jsem starší, tím míň se mi líbí dívat na potrhaná těla, krev a tak podobně. Neříkám, že námět není zajímavý, ale asi to není úplně můj šálek čaje...

Moje hodnocení:
CSFD

Pořád jsem to já
Příroda je krutá a to špatné vrací nesprávným lidem. I tak se to dá říct. Film o ženě, která zjistí, že má vzácnou formu alzheimera. O tom, jak nemoc postupuje, jak to není fér a jaké to je pro lidi okolo ní. Nic, co by chtěl člověk zažít na vlastní kůži.

Moje hodnocení:
CSFD

více hodnocení na mém účtu csfd


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

3 komentáře:

  1. Teda, ani jeden film mě nezaujal :D Také dosti depresivní témata..

    OdpovědětVymazat
  2. Cake mě nijak moc nezaujal, ale hraje v něm Jennifer, takže se k němu asi dřív nebo později dostanu.

    Na Peny Dreadful jsem původně chtěla koukat, ale měla jsem toho už moc, tak jsem to vyškrtla. Asi jsem udělala dobře :)

    Na film Pořád jsem to já jsem už několikrát narazila v televizi na HBO, ale ještě nějak nebyl čas se na to podívat. Hlavně proto, že vždycky jsem to tam přepla, když byl tak v půlce...

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne