Je tu nový rok 2016. Nevím jak u vás, ale tady u nás byl ohromný ohňostroj. I když jsem původně chtěla spát už po desáté, nakonec jsem přece jen vydržela a najednou byla půlnoc. Venku to řachalo... No, nebudu se zabývat včerejškem, to sem nepatří :-) Prostě a jednoduše tu máme nový rok a jak se říká, pravou nohou do něj.

A proto se zamýšlím i nad blogem. Nad tím, co dělám špatně. Proč není víc úspěšnější. Tedy abych to upřesnila. Koukám po ostatních blogerech, kteří mají tak krásné a navštěvované blogy, za rok publikují tolik článků co já za měsíc. A proto hledám, co je špatně. A abych na to přišla, musíte mi trochu pomoct. Je tu něco, co vám vyloženě vadí? Něco, čeho je příliš moc nebo naopak příliš málo? Chcete spíše recenze na knihy a články typu I ♥ books, Tipy na knihovničky, Knižní moudra a mnoho dalších vynechat? Chcete méně článků? Blog dělám pro sebe ale především i pro vás. Tak mi prosím pomozte pochopit vaše očekávání, vaše přání. Bez odezvy toho mnoho nezmůžu.

Budu ráda za každou připomínku, ať už kladnou či zápornou. Kritizujte vzhled blogu, počet článků, obsah článků. Všechno, co vás napadne. Moc děkuji za odezvu...