MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

18 ledna, 2016

2015 | Maggie

pondělí, ledna 18, 2016 7 komentářů
Dělám si pořádek v telefonu a zálohuji si fotky. Přebrala jsem zase hromadu fotek s Maggie a pár jich hodím i sem. Ať každý vidí, jakou opici mám doma :-P

Počet fotografií: 33Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

7 komentářů:

 1. Koukám, že jsou si s tou naší podobné nejen vzhledem :D pohledy zvládá taktéž luxusní a ty spací polohy? Paráda! ♥

  OdpovědětSmazat
 2. Kdybych měla oznámkovat její roztomilost na škále od 1 do 10, má rozhodně 13 :)Ale vážně, je roztomiloučká :) A co kočka s jezevčíkem? Maggie pořádala party?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdepak. Mamka má kocoura a dva jezevčíky. Takže když přijedeme s Maggie, stojí to za to :-)

   Smazat
  2. Dokážu si to živě představit :D Já mám doma retrívra a kocoura a když oba dva chtějí něco jiného... je to blázinec :D

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87