MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

24 ledna, 2016

Včera jsme s mamkou jely do ikei a při té příležitosti jsem chtěla vidět Levnou knihu někde jinde než u nás. Naše vypadá jako skladiště, protože tam prodávají spoustu blbinek jako keramiku a podobně. Sice jsem v Brně nenašla to, co bych chtěla, ale zkusím aspoň tyto dvě. Na Erebos koukám už nějakou dobu a Shan je docela oblíbený, tak vyzkouším :-)Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Od Shana jsem zatím nic nečetla, ale Erebose jsem četla a nebyl špatný :)

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. To jsem ráda, od autorky jsem četla zatím jen Saeculum.

      Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne