04 ledna, 2016

Knižní přírůstky #72

pondělí, ledna 04, 2016 2 komentáře
Podařilo se mi ukořistit tento poslední kousek ve výprodeji. Dlouho jsem zvažovala, jestli si tuto knihu koupit. A tím dlouho myslím opravdu dlouho. Snad rok nebo tak nějak. Nakonec se na mě usmálo štěstí a mám ji :-)
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Já jsem o koupi Prázdného místa také dlouho uvažovala, ale nakonec jsem to zavrhla s tím, že to nejspíš není kniha, kterou bych si přečetla víckrát než jednou.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Uvidim, co z toho bude. Kazdopadne za 80kc jsem nevahala :-)

      Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)