29 ledna, 2016

Snažím se, snažím, marně hledám nové zdroje na soutěže, ale po novém roce se asi nikomu nechce nic pořádného darovat :-) A to ani nemluvím o akcích. Dnes opravdu bída, to snad nemělo ani smysl sepisovat... Takže ještě mrkněte na facebook, ve skupině jsou i další členové, kteří pravidelně přidávají odkazy...

Akce

  • Rajknih - e-kniha India Place za 85,-
  • eBux - e-kniha India Place za 85,-

Soutěže


 Další soutěže z webů a od blogařů sledujte na fb skupině Knižní akce a soutěže.


Sdílení článku:

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)