poster
Vcelku dobrá, průměrná, ale koukatelná komedie z prostředí střední školy. O tom, jak není dobré si příliš vymýšlet, protože vše má své následky. Já jsem se docela pobavila a film brala jen jako oddechovku. Navíc mám v oblibě Emmu Stone, je to taková sympaťačka :-)

Moje hodnocení: