MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

14 listopadu, 2015

Spectre

sobota, listopadu 14, 2015 2 komentáře
poster
Včera jsem byla s mamkou na Spectre v kině. Bondovky s Danielem mám raději než ty starší. Ale tentokrát mi to přišlo slabší. Na můj vkus málo akce, málo honiček a tak. Samozřejmě se mi to líbilo a možná, že po dalším shlédnutí názor změním. První pocity byly však smíšené. Hodně jsem se nasmála, krásná auta a exteriéry, skvělý soundtrack, chvílemi se mluvilo až moc, bond girl mi moc nesedla... Prozatím však zůstanu u čtyř hvězdiček.

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne