Snad po sto letech jsem udělala nové animačky, šest variací. Teda dalo mi zabrat vzpomenout si, jak jsem to vyráběla. Není to dokonalé, ale myslím, že to ujde ne? :-)

Moje tvorba.

Kopírovat se zdrojem!