MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

20 července, 2015

Terminator Genisys

pondělí, července 20, 2015 čeká na komentář
poster
Do kina jsem šla s tím, že jsem nevěděla do čeho jdu. Nečetla jsem si obsah filmu ani nekoukala na trailery. Takže to bylo jedno velké překvapení. Musím říct, že ze začátku jsem se docela lekla, kam se to ubírá. Docela mě to zaskočilo. Ale pak se to rozjelo a bylo to super. Sice to nemá na plné hodnocení, protože některé momenty byly lehce uhozené a na závěr byla bitka docela zdlouhavá, ale v konečném výsledku jsem spokojená. Nemusím snad říkat, že tam hrál Arnie, to je samozřejnmost. Ale jsem ráda za Emilii Clarke (Daenerys z Hry o trůny) a ke všemu můj oblíbenec Jai Courtney (Eric z Divergence)... Takže fandům Terminátoří série doporučuji :-)

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87