MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

26 července, 2015

Filmy, které se chystají do kin zaujaly mě buď svým obsahem, hereckým obsazením nebo dalšími detaily... A co vy, máte nějaký další tip?

poster
Konečně další bondovka. Viděla jsem i spoustu starších verzí, nejčastěji samozřejmě s Piercem Brosnanem. Tyto novější s Danielem Craigem přímo zbožňuji. Danielovi je sice skoro padesát, ale když se hodí šik, vůbec to na něm není poznat. Jsem zvědavá, co bude v pokračování, zvlášť kvůli předešlému filmu, kde došlo k opravdu velkým změnám. A taky by mě zajímalo, jako dlouho bude ještě Daniel Bondem. Kdysi se nechal slyšet, že už moc filmů v plánu nemá. Což by byla škoda. Takže teď si už jen počkat na listopad a hurá do kina :-)
 


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne