MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

27 července, 2015

Deníčkový zápis xy

pondělí, července 27, 2015 čeká na komentář
Víkend v práci jsem úspěšně přežila. Dneska si užiju volna. Aspoň trochu teda. Měla bych pomalu začít vařit oběd a odpoledne s mamkou pojedeme do zahradnictví. Chtěla bych si na balkon koupit ještě jeden javor nebo možná bambus. Ať mám nějakou zeleň a lepší prostředí, když si tam chodím číst :-P

Nezbývá mi než si pustit nějakou music a začít makat. Dnes mám v plánu i trochu víc pohnout se čtením Učedníka. Kniha mě zatím docela baví. Už se blížím k polovině, tak na tom musím zapracovat a posunout se dál. Seznam na čtení je stále hodně dlouhý a mě to jde až neskutečně pomalu... A ke všemu mi brzy dorazí další recenzní kniha.

A večer při troše štěstí zkusím nastavit další články s ukázkami knih. Na zkoušku jsem vypustila i první článek s ukázkou na audioknihu, tak uvidím, jaký budete mít o to zájem. Já osobně jsem zjistila, že to není můj šálek čaje, nějak se mi nezamlouvá to předčítání jedním hlasem a ještě v jiném tempu, než jsem si zvyklá číst já sama...

A jak jste na tom vy s audioknihami? A jak vám jde čtení přes léto? :-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne