MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

19 července, 2015

Ant-Man

neděle, července 19, 2015 čeká na komentář
poster
Marvelovky jako takové mám moc ráda, takže bylo pro mě samozřejmostí jít i na tento kousek. Už od začátku mi film přišel hodně komiksový oproti Avengers a dalším. Ti mi totiž příjdou víc reálnější. Každopádně Ant-Man nebyl špatný. Sice mě nenadchl naplno, trošku jsem se i chvílemi nudila. Ale byla tam humorná stránka a spousta akce. Takže nakonec jsem byla spokojená na čtyři hvězdičky. Nemůžu si pomoct, ale nějaká energie tomu prostě chyběla. Třeba až to uvidím podruhé, změním názor, tak jako u Strážců Galaxie. A jinak se moc těším na nové Agents of Shield, protože další díl by měl navazovat právě na tento film :-)

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87