MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

29 června, 2015

Popelka

pondělí, června 29, 2015 1 komentář
poster
Film jsem se vybrala na ukrácení dlouhé chvíle. Ani jsem nevěděla, kdo tam hraje, teda až na obsazení prince, protože herce znám z Hry o trůny. Jakým překvapením byla zákeřná macecha Cate Blanchett nebo víla kmotřička Helena Bonham Carter. Ta mě velice pobavila a snad poprvé jsem ji viděla bez černých vlasů. Každopádně mě film pěkně překvapil a stal se pro mě pěkným zpracováním klasické Popelky...

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

1 komentář:

  1. Film jsem ještě neviděla, ale vím, že v tom hraje Helena. Určitě se na něj podívám, jen jako obvykle nevím kdy :D

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87