MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

12 dubna, 2015

poster
Na tento film jsem šla především kvůli Paulovi. Něco jako takové rozloučení. Předem jsem tušila, že to bude trapas, protože popravdě šestka ode mě dostala tři hvězdičky a to dost s odřenýma ušima... A sedmička? No byla plná ujetých a trapných scén. Hodně nereálných a ve skutečnosti to už s původním prvním filmem nemá nic společného. Nesnáším ohrané scény, jak skáčou vzduchem, nebo jak nějaká postava je z ničeho nic provozuschopná a jde nakopávat zadky. A je tam toho opravdu hodně. Z toho důvodu musím dát jen dvě hvězdičky. Tahle série se ubírá hodně špatným směrem :-( A Paula je věčná škoda ;-(

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne