MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

26 dubna, 2015

Dalším projektem, ke kterému se připojím je On My Wishlist... Meme z dílny Book Chick City... - o projektu

Nevím jak přesně se bude tato série jmenovat, ale v originále je to Percy Jackson & Kane Chronicles Crossover. A tak jak Bohové Olympu jsou spojením Percyho a nových postav ze světa římských polobohů, má být tato série spojením světa Percyho a Cartera a jeho sestry, kteří se pohybují v egyptské mytologii. A podle názvů usuzuji, že tam bude řecká, římská i egyptská mytologie. Jsou to však jen malé ebook povídky. Ale to mi nevadí...


The Son of Sobek, Rick Riordan - databazeknih | goodreads

The Staff of Serapis, Rick Riordan - databazeknih | goodreads

The Crown of Ptolemy, Rick Riordan - databazeknih | goodreads


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne