MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

19 března, 2015


Dneska nám v práci vyhlašovali akci na bylinky, 1+1 zdarma. Rozhodně jsem si to nemohla nechat ujít a hned jsem si o přestávce běžela nějaké koupit. Už jsem si zkoušela pěstovat na balkoně i zeleninu, ale úroda byla úplně minimální. Ale u bylinek jsem zůstala... Takže jsem si přikoupila petrželku, libeček, majoránku, oregáno a nakonec i pažitku. Už mám nějaké i zasazené, protože mamka mi koupila ten suprový květináč, určený přímo na bylinky. Byla v něm i hlína a nějaká semínka. Dokonce mi to už i klíčí :-D Zase si něco nasuším a něco použiju čerstvé při vaření :-)

Květináč s bylinkami od mamky
Bobkový list

A dneska nové bylinky

Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87