MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

20 února, 2015

Dneska jsem procházela stránky nakladatelství a knihkupectví a hledala nějaké zajímavosti. Máte to shrnuté v článku Akce a soutěže. Moc toho ale není. Víceméně jen pro majitele čteček.

Mimo to jsem stihla ze starého blogu přepsat pár dalších stránek. Jednalo se o kratší rubriky a to
» Knižní záložky
» Knižní mix

Mám už, řekla bych, tak 75% hotovo. Přesto stále nějaké články zbývají. Prioritně budu přesouvat věci týkající se knih a nakonec ten zbytek, recenze na filmy, odkazy a info ke čtečkám a tak dále...

A teď mě omluvte, jdu si konečně lehnout ke knížce :-P

PS: Všiml si někdo odpočtu nad toplistem? Už se nemůžu dočkat daných knih :-D


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne