16 ledna, 2015

Někdy je dost nebezpečné koukat na web Levné knihy. Našla jsem tam minimálně jedenáct knih, které bych si klidně koupila :-P Pokusím se tam zítra co nejdříve vytočit a podívat se, které knihy se mi podaří ulovit. Budu doufat v co nejlepší úlovek :-D Knihy, které mě zajímají mají vcelku dobré hodnocení na databaziknih, takže doufám, že to nebude až taková ztráta času... A co vy? Chodíte taky občas do Levné knihy? Já se musím přiznat, že tam zaběhnu možná tak třikrát do roka :-)

Mimo to mám o víkendu oslavu narozenin, tím pádem mě čeká příprava občerstvení. Takže jsem zvědavá, kolik volného času mi o víkendu zůstane. Ale co jsem nejvíc napnutá, co dostanu... :-D

Tím se dostávám k tomu, že vám musím připomenout probíhající soutěž na blogu (viz menu), kterou jsem spustila, abych udělala nějakému výherci (výhercům) taky radost, když ji budu mít i já z oslavy... Tak se neváhejte zapsat, zatím jsou jen tři adepti... Užijte si hezký večer, já mizím, měla bych si pospíšit s recenzními knihami, ať se nedostanu do skluzu... Tak ahoj :-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)