MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

28 prosince, 2014

Rok s knihou 2014

neděle, prosince 28, 2014 čeká na komentář
Kompletní seznam knižních přírůstků v tomto roce. Tyto knihy tvoří část mnou koupených, část recenzních výtisků a dárky k narozeninám a vánocům. V konečném přehledu se mi to zdá jako slušné číslo. Samozřejmě spousta z vás měla větší přírůstky. Ale já jsem spokojená :-)

Zvolila jsem roční přehled z jednoduchého důvodu. Většina z vás pořádá měsíční chvástačky a podobné projekty. Ale já jsem na tom v měsíčních souhrnech bídně. Většinou si pár měsíců počkám, až se mi nakupí seznam knih, abych nemusela platit tolik poštovného. Tím pádem nakupuji třeba jen třikrát do roka. Proto je přehled roční :-)

Koupené
Na recenzi


Dárek k narozeninám


Dárek k vánocůmVraždy v ulici Morgue
G.H. Wells
Neviditelný
G.H. Wells


Celkový počet nových knih: 37 papírových knihy, 3 e-knihyPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne