MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

02 listopadu, 2014

Shrnutí týdne #16

neděle, listopadu 02, 2014 čeká na komentář
Tento týden byl poněkud slabší. Přečetla jsem První stříbrnou knihu snů, vyrobila nějaké záložky, trošku se vykecala a tak dále. Jediné co bych tedy měla napsat za největší a nejdůležitější věc týdne je soutěž, kterou pořádám :-)

V práci byly teď fofry, chystalo se vánoční zboží, měla jsem několik nočních a doteď jsem z toho ještě nějaká znavená. Takže nebyla ani energie něco spisovat. Navíc tu bylo přání, abych nepublikovala za den tolik článků, že je to potom nepřehledné. Budiž tedy :-D

Takže tohle shrnutí tím pádem můžu ukončit, hezký zbytek neděle a uvidíme se příští týden...


A jako vždy na úplný závěr vás poprosím o podporu tohoto blogu. Moc vám děkujiPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne