MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

01 listopadu, 2014

Před Vánoci jsem se rozhodla uspořádat další soutěž a udělat radost. Tak snad se zadaří :-) Tentokrát to bude soutěž i o knihu. Dalšími cenami budou knižní záložky a odznáčky. Kolik čeho bude psát nebudu, protože to výherci zjistí až doma... Nějaké záložky si nechám asi na další soutěž. Bude záležet taky na účasti a podle toho se rozhodnu co dál.
 
Ceny do soutěže poskytlo nakladatelství . Za což jim moc děkuji.  1. Soutěž bude probíhat celý měsíc. Aby se sešlo co nejvíc soutěžících. Zápisy do formuláře budou probíhat od 1.11. do 30.11. 2014.
  2. Zúčastnit se mohou jen lidé z ČR. Já a pošta, to je zapeklitá věc.
  3. Výherci budou celkem tři. První výhrou bude kniha a dále se rozdělí zbytek, tedy záložky a odznáčky. Kdo co dostane a kolik bude překvapení :-)
  4. Výherce budu vybírat pomocí stránky random.org...
  5. Duplicitní vstupy mažu, tak pozor.
  6. Výherce budu informovat emailem, který napíšete do formuláře, abych od vás měla potvrzení a hlavně abych dostala adresu :-) Na odpověď počkám maximálně dva dny.
No snad jsem na nic nezapomněla. Uvidíme za běhu, jestli si na něco vzpomenu... V případě nejasností či problémů pište...

Soutěžní formulář
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87