MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

12 října, 2014

Průměrná sci-fi. Nebylo to nic skvělého, ale číst se to dalo. Nejlepší pro mě byl třetí díl...

Recenze - Labyrint: Útěk | Spáleniště: Zkouška  | Vražedná léčbaLabyrint

 • Labyrint: Útěk
 • Spáleniště: Zkouška
 • Vražedná léčba  

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

 1. Dobrý den
  Nedávno sem objevila kouzlo filmové série Maze Runner a hrozně ráda bych si přečetla knižní předlohu, ale nejsem schopná ji nikde najít. Nevíte kde by se dala koupit v prvním vydání?

  Předem děkuji

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkuste tyto stránky... https://muj-antikvariat.cz/hledani?q=James+dashner&search_sub=Hledat
   Nebo trhknih.cz či databazeknih.cz....

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne