MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

21 září, 2014

Shrnutí týdne #10

neděle, září 21, 2014 čeká na komentář
Tento týden bylo nejvýznamnějším počinem vyfocení mojí knihovničky. Nafotila jsem jak se zvětšila i se svými novými přírůstky. Určitě jste si všimli, že většinu obsahu tvoří samé knižní série, především fantasy.

A druhou důležitou věcí bylo, že blog dosáhl neuvěřitelných 10 000 návštěv. Hodně velkou radost mi to udělalo a doufám, že to bude i nadále tak krásně stoupat :-)

Toť asi vše, protože další články se týkaly jen knižních mouder, akcí apod... V tomto týdnu jsem měla mánii spíš seriálovou než knižní :-P


A jako vždy na úplný závěr vás poprosím o podporu tohoto blogu. Moc vám děkujiPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87