MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

17 srpna, 2014

Shrnutí týdne #5

neděle, srpna 17, 2014 čeká na komentář
Jak jste si určitě všimli, aspoň někteří z vás ano, tak jsem během tohoto týdne spustila historicky první soutěž na tomto blogu. Jelikož je to první soutěž, výhrou jsou knižní záložky. Jakmile se v pořádání soutěží trochu víc procvičím a budu znát vaši reakci (to kolik lidí se zúčastní), tak se rozhodnu, zda budou v budoucnu i další.

V tomto týdnu jste také pokořovali návštěvnost. Ve středu padl dokonce rekord 72 návštěv. Což je za dobu trvání blogu nejvíce v jednom dni.

V krátkosti jen připomenu, že přibyly záložky ke koupení, na seznam On My Wishlist, jsem přidala další knihy a vytvořila jsem nové návody na program Calibre. Mimo to nově najdete v menu odkaz na mapu blogu, snad to někomu ulehčí přehled jednotlivých rubrik...

A to je za tento týden všechno. Uvidíme, co se na nás chystá ten další :-)


A jako vždy na úplný závěr vás poprosím o podporu tohoto blogu. Moc vám děkujiPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87