RECENZE

HODNOCENÍ

RECEPTY

07 srpna, 2014

2. narozeniny blogu

čtvrtek, srpna 07, 2014 čeká na komentář

Blog byl založený 7.8. 2012. Oficiálně byl spuštěn sice až v září, ale řídím se datem založení. Jsou to tedy dva roky. A já vám chci poděkovat za vaši přízeň a návštěvy. Samozřejmě za vaše komentáře, často dost povzbuzující, když jsem nevěděla, zda blog udržím. Za tu dobu jste mi dělali radost návštěvností. S pár jedinci jsem i diskutovala o možnostech změn na blogu apod...

A jak to vypadá ve statistikách

Počet článků: zhruba 1272


Tímto vám chci prostě poděkovat a doufám, že se tu sejdeme za další rok :-)Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)