MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

28 července, 2014

Shrnutí týdne #2

pondělí, července 28, 2014 čeká na komentář
Je sice už pondělí, a shrnutí týdne se snažím psát v neděli, ale nevadí. Moc informací na sepsání zrovna není. Během týdne jsem našla pár tipů na knihovničky. Většinou šlo spíš jen o nápady na koukání, protože ne všechno se dá použít, pokud nemáte dostatek místa. Ale na okoukání pěkný :-)

Přidala jsem si do seznamu sledovaných stránek další knihkupectví a nakladatelství a tím pádem jsem prošla i jejich ediční plány, které můžete sledovat díky těmto článkům. Z časových důvodů vám bohužel nemůžu pravidelně přidávat články s vydávanými knihami, na to mi síly prostě nestačí...

Doplnila jsem si seznam On My Wishlist o další knihy, přidala jsem další články s mými knižními sériemi a přečetla nějaké knihy.

A poslední novinkou bylo, že jste pokořili další tisícovku v návštěvnosti a za to jsem vám vděčná, děkuji :-)


Jediné co vám ještě připomenu je, že můžete chod blogu sledovat i na těchto místech... Protože nic neudělá člověku větší radost než odezva od vás čtenářů :-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87