MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

21 června, 2014

Dalším projektem, ke kterému se připojím je On My Wishlist... Meme z dílny Book Chick City... - o projektu

Další knížkou, kterou bych si ráda pořídila je první díl série Magisterium od Cassandry Clare. Vyjít by měla příští rok. A Cassandra Clare se stala mojí velice oblíbenou autorkou. Sice ještě přesně neznám obsah knihy, ale jestli bude dobrá tak jako knihy, které jsem už přečetla, je se na co těšit... Škoda jen, že u nás nevychází víc jejích knih...
 

 Zkouška železem - databazeknih | goodreads
V první knize přijde proti své vůli do školy jménem Magisterium nový žák. Ten byl předurčen stát se mocným kouzelníkem. Tento příběh vás překvapí, napne a donutí přemýšlet o rozdílu mezi dobrem a zlem.
Informace na stránkách Cassandry Clare - Twelve-year-old Callum Hunt has grown up knowing three rules by heart. Never trust a magician. Never pass a test a magician gives you. And never let a magician take you to the Magisterium. Call is about to break all the rules. And when he does, his life will change in ways he can't possibly imagine.


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne