MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

10 března, 2014


Nedávno jsem sháněla na internetu po e-shopech papírové knihy. Měla jsem trošku větší seznam, takže jsem samozřejmě hledala ten nejlevnější obchod. Trvalo mi to opravdu dlouho, protože všechny obchody jsou docela předražené. Až jsem narazila na tento. Knihy jsou za dobrou cenu, hodně dobrou. Jelikož jsem tento obchod neznala, objednávala jsem knihy na dobírku. Knihy mi došly za dva dny. Všechno bylo v pořádku a moje spokojenost maximální. Rozdíly v cenách oproti jiným e-shopům byly i stovku na knihu. Takže doporučuji...

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87