MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

10 ledna, 2014

Jako velkému fanoušku knižní série Odkaz dračích jezdců od Christophera Paoliniho, mi nemohl uniknout Průvodce po Alagaësii. Strašně dlouho jsem na něj čekala. Skoro tři roky. Důvodem byla příliš velká cena za pár stránek. Ale teď jsem se rozhodla si udělat radost a koupit si ji a využila jsem rovnou akce na fragmentu.cz, kde ji mají za polovinu. Jsem maniak do takových věcí. I k Harrymu Potterovi mám velkého průvodce všemi filmy. Jsem z toho nadšená. A tak abych se vrátila k věci, dnes mi ta kniha přišla. Jupíí :-D
Obrázky z amazon.com

Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne