MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

27 ledna, 2014

Zajímal by mě váš názor na knihy. Kupujete si papírové knihy nebo elektronické? Nebo knihy vůbec neřešíte a nehodláte za ně utrácet peníze? Já mám teď takové docela dilema. Jestli si koupit knihy z mého seznamu elektronicky nebo papírově. Papírové verze mám ráda. Ráda knihu držím v ruce. A chci hlavně ty knihy, které si hodlám přečíst víc než jednou. Ale stojí to penízky že jo. Aspoň tedy víc než elektronické. Ale e-knihu si nepodržím v ruce. V podstatě platím za nic. Nemám pocit investice do nečeho. Takže už druhým dnem bloumám nad tím, jestli investovat a do čeho, nebo se na to prostě... :-) Jaké jsou vaše názory na knihy? Investujete do nich a kolik si jich ročně koupíte? A jste ochotní utrácet hodně? :-D Jen se přiznějte...


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne