MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

27 prosince, 2013


Dneska jsem už konečně mohla jít na poštu pro svoje nové pouzdro. Díky svátkům se zpozdilo odeslání balíčku i samotné vyzvednutí, tudíž od vytvoření objednávky do jejího vyzvednutí uplynulo čtrnáct dní. A pěkně dlouhých dní :-) Ale už ho konečně mám a musím říct, že je mnohem hezčí než to křiklavé růžové. Které mimochodem nemělo být tak svítící, ale o hodně tmavší :-DToto pouzdro nepůsobí tak masivně. Čtečka v něm pěkně vypadá. V předchozím pouzdře byla čtečka uchycena pomocí gumových proužků v rozích. V tomto případě je 'zacvaknuta'. Zapínání je sice dozadu, ale to ničemu nevadí. Pokud zrovna nebudu s čtečkou cestovat, není potřeba přesku úplně zapnout.
Jediné co by se dalo trošku vytknout je, že vnitřek mohl být taky černý. Trochu to při zavřené čtečce razí, protože hrana je z části černá a z části šedá...

Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne