14 října, 2017

Viděla jsem... #127

sobota, října 14, 2017 8 komentářů
poster poster poster poster
poster

Mlha
Náhodou jsem na film narazila na youtube, tak jsem měla alespoň kulisu. Ale na to, že jde o předlohu od samotného Kinga, je film opět šílený. Nic moc zpracování, efekty úplně mimo. Nechápu, že jeho práva dostane každý břídil...

Moje hodnocení:

Divoké vlny 2
Tohle mi stačilo poslouchat a i tak jsem věděla, že je to totální kravina. To chtějí děckám zabít i zbytek mozkových buněk?

Moje hodnocení:


Královna pouště
Zlákalo mě herecké obsazení, když jsem film zahlédla v programu. Ale nakonec to byl obyčejný film bez jakéhokoli života, tak trochu to ztrácelo pointu a především tam nebylo nic, co by člověka nějak extra vtáhlo. Ale ušlo to, lepší než jiné projekty.

Moje hodnocení:


Baby Driver
Automobilové honičky byly super, dobrá hudba, zvrat byl nečekaný a konec přeslazený. Ale bylo to koukatelné a tak trošku nové. Bohužel snaha a nadupaný trailer zbytek filmu nezachrání.

Moje hodnocení:


Whiplash
Na film jsem se už nějakou dobu chystala, ale pořád nebylo to správné odhodlání. Nakonec jsem zjistila, že bude v televizi, a když už jsem to dostala tak naservírováno, tak proč ne. Ale vyklubala se z toho kravina. Více než o krásnou hudbu šlo o zbytečný dril a nervy. A ten profesor byl naprostý idiot. Kdo to kdy viděl, takové chování ke studentům. Prostě všechno dohromady mi absolutně nesedlo a myslím, že to byla prostě zbytečná blbost.

Moje hodnocení:


filmy jsou hodnoceny po prvním shlédnutí, při dalším je možnost, že změním názor ;-)


Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

 1. Tak ani jeden z těchto filmů mě bohužel neláká.. :D

  http://boook-planet.webnode.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Poslední dobou mi přijde, že je docela shit i to, co jde teprve do kin :( Ať žijou seriály

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to je holt byznys, oni vydelaji i na te hruze, tak co se budou snazit ze

   Vymazat
 3. Většina Kingových zpracování jsou braky :-/
  Soutěž

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. souhlasim, je to skoda... vyjimkou je snad Zelena mile a taky se mi libil docela Dum v ruzich nebo tak nejak

   Vymazat
 4. Momentálně ani jeden z filmů neplánuji, vlastně kromě vln ani nevím že existují. Ale Baby driver nezní úplně špatně. Možná, až mi zmizí aspoň půlka mého watchlistu :D

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)