12 června, 2017

Kniha na recenzi, u které jsem předpokládala opravdu něco temného a napínavého. Strach jsem měla asi jen na dvou stranách a pak už to celé bylo o ničem. Kniha se dala číst, ale její pokračování opravdu nepotřebuji... Recenzi si můžete přečíst zde...
 

Návrat do Ulice strachu

 • Ostrov strachu  
 • Nebuď dlouho vzhůru


Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Já ještě uvidím, jestli budu kompletovat. Nic extra jsem od toho nečekala, věděla jsem, že je to pro děti, a pro mě to je parádní nostalgie, v dětství jsem autorovy horory hltala, takže se k této sérii možná ještě někdy vrátím. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pro me to byla prvni zkusenost a nebylo to spatne, jsem cekala opravdu hodne strachu a mene pubertalit...

   Vymazat
 2. Knížku jsem nečetla a moc chvály jsem na ní neslyšela, tak si ji možná jen půjčím z knihovny, ale kompletovat také nebudu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ja ji mela nastesti na recenzi, takze me to az tak nemrzi :-)

   Vymazat
 3. Mě přijde, že je tenhle autor spíš pro děti, teda ne pro ty úplně nejmenší, ale tak kolem deseti...

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)