27 června, 2017

Knižní přírůstky #155

úterý, června 27, 2017 6 komentářů
Tento týden mám dva nové balíčky. V prvním jsem objevila vyhraný recenzák, další z dílny Diany Gabaldon. Mám pocit, že časem mi na tuto autorku nebude stačit ani police :-) A v druhém balíčku mám dvě knihy od děvčat ze Světa mezi řádky, které jsem dostala za vyrobení dvou šablon. Moc děkuji holky :-D

Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Jůů! Užij si čtení Diany Gabaldon, já pořád říkám, že už začnu a pořád nic... Tak snad v létě no :D A Stačí jen chtít mě hodně láká! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakmile se do toho pustíš, tak to jen tak nepustíš :-D

   Vymazat
 2. Ke knihám gratuluju, i mě se povedlo knihu Lord John... vyhrát, mám jí skoro přečtenou a je vážně skvělá, jak je autorčiným dobrým zvykem. :)) Přeju příjemné čtení a budu se těšit na tvé názory... :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ji dnes konečně dočtu. Jsem po noční, tak to nemůžu dospat... :-)

   Vymazat
 3. Moc pěkné nové kousky :) Knihy od Diany Gabaldon mám ráda, ale Panicové mě zklamali, tak ted váhám, jestli se pouštět do této novinky :) A Noční labuť mě hodně láká :) Hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, Panicové se po marketingové stránce moc nepovedli. Ale po obsahové stránce to bylo pěkný, ale krátký.

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)