02 května, 2017

Knižní přírůstky #148

úterý, května 02, 2017 6 komentářů
Před chvilkou jsem dojela domů a deset minut na to zvonil pošťák. Tomu opravdu říkám klika :-) Dorazily mi dvě krásné nové knížky na recenzi a navíc i další kousky do soutěže. Nakladatelství Epocha mě překvapilo, čekala jsem jen jednu knihu navíc, moc jim za to děkuji :-) Tak tady máte fotku, co mi vlastně přišlo a já musím vymyslet soutěž :-PSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Válka zrcadel mě taky zaujala, no nakonec jsem si o ni nepsala, tak jsem zvědavá, jak se ti bude líbit :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ani jednu neznám, ale obálky vypadají moc pěkně. :D

  OdpovědětVymazat
 3. O oboje jsme teď zavadila asi poprvé, ale vypadá to jako můj šálek kávy! :)
  Na soutěž jsem už moc zvědavá :)

  Lory Humble

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)