03 května, 2017

Když jsem byla poprvé v Praze, jeli jsme na koncert filmové hudby. A dopoledne jsme si procházeli náměstí a narazili na výstavu Tima Burtona. Byly tam nějaké suvenýry a mě jako první padla do oka tato záložka... :-)


Další z pokusů o vlastní záložky. Už to začalo být o něco lepší ;-)

Recenze - Proroctví   |  Neptunův syn   |  Znamení Athény   |  Hádův chrám   |  Krev polobohů 


Tuto rubriku jsem založila hlavně jako přehled mých knižních záložek. Už se v tom sama ztrácím a nevím, kde všude ty záložky jsou. Takže budu postupně fotit knihy z mojí knihovničky a k nim jejich záložky, které jsou v nich uložené. Některé jsem vyráběla, jsou staré nebo nové, vybledlé, některé jsou stažené z internetu, některé jsou koupené, některé darované a některé jsou vyhrané...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

7 komentářů:

 1. Skvělý nápad na článek :) Záložky mám ráda a používám :) V poslední době mě baví je i vyrábět, i když to nejsou žádná veledíla :D Těším se na další záložkový článek :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já záložky tak různě střídám, málokterá knížka má svoji záložku. Ale líbilo by se mi to :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. snazim se, ale pribyvaji rychleji nez stacim shanet ci tvorit :-D

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)