11 ledna, 2017

První recenzák letos. Poprosila jsem o Pasažérku, protože mě lákala. Nejprve se pokusím co nejdřív dočíst Marcela a pak se na to hned vrhnu :-) Nečekám žádný stres hit, ale třeba budu překvapena...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Mě moc neuchvátila, ale snad se ti bude líbit víc. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. videla jsem, ze hodnoceni je slabsi, ale uz jsem kolikrat zazila, ze co se vetsine nelibi, tak me naopak ano...

   Vymazat
 2. Taky jsem nad ní přemýšlela, ale nakonec jsem si vybrala jinou knihu. Jsem zvědavá na názor :)

  OdpovědětVymazat
 3. Mě kniha okouzlila obálkou, ale obsah mě zklamal. No třeba tě opravdu překvapí.. :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)