31 října, 2016

Čtecí plány na listopad

pondělí, října 31, 2016 19 komentářů
Říjen byl poměrně hektický. Navíc jsem si našla novou spolupráci a celkově si vzala víc recenzáků, než bylo původně v plánu. Nestíhala jsem absolutně nic. Navíc práce do toho... Takže na listopad nechávám ze staré výzvy Válku za bílého dne, kde mám přečtenou asi čtvrtinu. Tuto knihu bych ráda dokončila. Jelikož budu mít brzy i Winter, tak bych ráda z restů stihla i Nejkrásnější. A jako třetí knihu si volím Erebos...

Listopad

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
-Erebos 320
Válka za bílého dne
664
NejkrásnějšíMarissa Meyer192

30 října, 2016

Shrnutí týdne #120

neděle, října 30, 2016 10 komentářů
Začátek týdne byl poněkud kritický. Hned v pondělí se chystaly vánoce, které tu už nějakou dobu zmiňuji. Kvůli jejich přípravám jsem byla v práci dvanáct hodin, což byl docela masakr, protože mě tak nehorázně bolely nohy, že jsem měla obavu, že už se na nich neudržím. Takovou únavu jsem hodně dlouho nezažila. Druhý den jsem měla opět přesčas, protože jsem měla menší krizi ve skladu, strašně velké závozy zboží, a moje nervy dostávaly opravdu co proto, čokoláda byla nutná...

To znamená, že první dva dny v týdnu jsem všechno docela zanedbávala, blog, své čtenáře a jejich komentáře, ale i obíhání mých oblíbených blogů. Nebylo času a já byla naprosto mrtvá. Zkoukla jsem to jen zběžně a ve velké rychlosti, aby mi neuniklo nic důležitého, ale ostatní věci musely prostě počkat na jiné dny... Včetně mého čtení. Teprve tehdy jsem si uvědomila, že jsem vlastně nevydala žádný článek ohledně čtenářského klubu, do kterého jsem se přihlásila. Na první měsíc po založení jsme si odhlasovali, že budeme číst Obraz Doriana Graye. Můžu vám říct, že moje plány se mi naprosto změnily. Nabrala jsem si mnoho recenzáků a Dorian stále čeká :-P

29 října, 2016

Recenzní knihaKřišťálový meč je pokračováním Rudé královny. Než jsem se do knihy pouštěla, doufala jsem, že autorka druhým dílem dožene některé nedostatky, které podle mě první kniha měla. No bohužel, nestalo se tak. A tak opět začínáme hodně dobře a poutavě, pokračujeme ve zdlouhavých popisech, abychom nakonec skončili skvělým a otevřeným koncem. Samotný námět je stále stejně vynikající. Moc se mi líbí celkový nápad i promyšlenost. Gradace děje je tak nějak střední. Nečekejte, že vám bude vybíhat adrenalin do závratných výšin.

Bohužel prostřední část knihy je opět příliš vleklá a docela i nudná. Autorka se věnuje neskutečnému množství detailů (prostředí, postavy, různé situace) a myšlenkovým pochodům hlavní hrdinky. Ta je kapitolou samou o sobě. Musím říct, že mi často lezla na nervy. Přišla mi strašně sobecká a sebestředná, chvílemi naprosto chladná. Velice často zapomínala na lidi, kteří jsou v jejím životě důležití, a jako spousta jiných hrdinek se až moc angažuje v záchraně jiných. Tak trochu jsem nepochopila, proč by měla být tou nejdůležitější osobou (to si konec konců myslí i ona o sobě). Není vůdkyní jako takovou, i když má své stoupence a oddané pomocníky, nicméně vliv jako takový má opravdu malý. Nehledě na to, že samotné její pojmenování 'bohyně blesku' a 'blýskající holčička' mě úplně dráždilo.

Rozhodně se mi líbí všechny ty schopnosti, které jsou v příběhu vymyšlené. Každé osobnosti, která je opravdu výjimečná, je přiřazen úkol, který je schopná vykonat. Velice se mi zamlouvalo i to, jak to pěkně do sebe všechno zapadalo. Včetně klasického zamyšlení nad tím, že v každé skupině lidí, ať už se jakkoli liší, jsou dobří i zlí a není zrovna logické odsuzovat skupinu na základě chování jednotlivců. Což tak trochu upozorňuje i na dění naší doby, že...

Závěrečná třetina už byla opět lepší. Konečně se začalo něco dít, došlo k velké akci a tak děj až do samotného závěru přímo pádil. Děly se zásadní změny a celkově to působilo jako obrovská příprava na další knihu. Konec se uzavřel dost nečekaně a především rychle. Zvlášť po tom, co jsme měli už za sebou.

Přestože velká část knihy byla zdlouhavá a téměř o ničem, na těch čtyřista jedenácti stranách se toho mnoho neudálo, kniha zase tak špatná nebyla. Autorka rozhodně umí psát, s pár výhradami, hlavní zápletku má výborně vymyšlenou. Jsem spokojená s celkovým uspořádáním a nápadem. Ale když se za knihou ohlédnu, musím ji hodnotit lehce nad průměr, protože na svou obsáhlost ji chybí více dění. Nicméně další díl nevynechám ani tak :-)


Z dnešní návštěvy Levných knih jsem si odnesla jen jednu knihu a to Eon. Jsem ráda, že se mi ji ještě podařilo sehnat :-)

28 října, 2016

Akce a soutěže #256

pátek, října 28, 2016 2 komentáře
Další soutěže z webů a od blogařů sledujte na fb skupině Knižní akce a soutěže (odkazy jsou přidávány denně).

Akce

 • Albatros - ještě dnes poštovné zdarma a navíc do konce měsíce sleva 21% na knihy od CooBoo, Egmontu a Fragmentu
 • Host - sleva až 50% na knihy od Mankella, při objednávce u Hostu poštovné zdarma 
 • Dobre-knihy - knihy s mírným poškozením
 • Arara - knižní výprodeje
 • alza - hity od Mankella se slevou 50%
 • alza - sleva 25% na Vlčí úžinu
 • Neoluxor - hity od Mankella se slevou 50%
 • Neoluxor - při nákupu knih Dana Browna, audiokniha zdarma
 • eBux - e-kniha Jednou tě najdu za 85,- 
 • eReading - e-knihy Jefferyho Deavera se slevou, ceny od 74,-
 • Kosmas - krimi e-knihy se slevou až 50%
 • Palmknihy - e-knihy Jefferyho Deavera se slevou, ceny od 74,-

27 října, 2016

~ minirecenze ~

Konečně se mi do ruky dostala druhá ilustrovaná verze mého milovaného Harryho. Už na první pohled z obálky je jasné, že je opět doplněná neskutečným množstvích originálních kreseb. Ty jsou téměř na každé stránce. Zabírají jejich část, někdy úplně celé plochy.

Text je opět, kvůli formátu knihy, rozdělen na dva sloupce. Ale myslím, že když se člověk začte do obsahu, tak si na to zvykne vcelku rychle. Rozhodně lepší než kmitat očima po celé šířce stánky.

Mám pocit, že v první knize to nebylo, ale tady se střídají pozadí jednotlivých listů. Obvykle jsou bílé nebo hodně světlé, ale na některých místech úplně černé. Celé do podkresluje děj, který už přestává být tak pohádkový a chvílemi potemní díky atmosféře nebezpečí.

Na knihu jsem se velice těšila a jsem naprosto nadšená. Tak trošku mě mrzí, že jsem tento svět neobjevila až díky těmto krásným ilustracím. Ale nijak nelituji. Jakmile budu mít celou sadu kompletní, přečtu si to znovu. A to je právě jediná vráska na mém čele, protože si na to budu muset počkat ještě pět let. Snad to vydržím.

A druhou věcí, která mi tu chybí, jsou dopisy a jejich vzhled. V mém normálním vydání jsem si zvykla na kostrbaté písmo, které vypadá jako ručně psané a sem tam byla třeba i kaňka, rozmazaný text po Hagridových slzách a podobně. Dopisy vypadaly více autenticky, což tady nenajdete.

Každopádně knihu doporučuji každému zapálenému fanouškovi, i každému, kdo tento svět bude teprve objevovat :-)

25 října, 2016

Minulý měsíc jsem se přidala ke skupině My čteme, něco na způsob čtenářského klubu. Tento projekt vymyslela Kristýna z blogu The Book Talk. Vše funguje především přes goodreads, kde se můžete do skupiny také přidat. Každý měsíc se hlasuje o knihu na měsíc následující a mimo jiné můžete diskutovat o tom, jak daleko jste, jak se vám kniha líbí a podobně.

Tento článek sice sepisuji docela pozdě, ale aspoň jsem to stihla ještě v říjnu ;-) Po pravdě, jsem stále na začátku knihy. Neplánovaně jsem si totiž vybrala dva recenzáky. Ale teď mě čekají čtyři dny volna a tak budu doufat, že se k tomu cíli přiblížím :-)


23 října, 2016

Shrnutí týdne #119

neděle, října 23, 2016 6 komentářů
Tento týden začal být hodně hektický. V práci samé přípravy na vánoce. Už se to opravdu blíží, takže každý den přišlo šílené množství palet zboží. V podstatě jsem ani nepostřehla, že je celý týden fuč, až dnes, kdy sepisuji můj týdenní přehled.

Hned pondělí začalo dost blbě. Celý den jsem se těšila domů, až přijede pošta a doručí mi balíček. Podle mailu mi ho měli doručit odpoledne. Takže jsem čekala skoro čtyři hodiny a ono nic. Pošťákovi se prostě nechtělo, takže se nesnažil ani zazvonit, ani hodit lístek do schránky. Jako důvod uvedl, že byl zamčený vchod do domu. Od toho jsou zvonky vedle dveří, že. Díky tomu jsem si nestihla ani zajít pro nového Harryho. Takže balíček jsem vyzvedla až druhý den večer po práci a pro Harryho mi nakonec zajela mamka :-)


21 října, 2016

Akce a soutěže #255

pátek, října 21, 2016 2 komentáře
Abyste měli co dělat, tady máte přehled momentálních akcí a knižních soutěží :-)

Akce

 • Dobre-knihy - knihy do stovky
 • Neoluxor - při nákupu knih Dana Browna, audiokniha zdarma
 • eBux - Zavřená truhla, e-kniha za 85,-
 • eBux - sleva na vybrané e-knihy až 50%
 • eBux - sleva na vybrané balíčky e-knih
 • Albatros - vybrané knihy se slevou 21%
 • Host - sleva až 50% na knihy od Mankella, při objednávce u Hostu poštovné zdarma
Tak jsem se dočkala a nový ilustrovaný díl Harryho mám doma. Díky rezervaci přes internet a slevovému kupónu ze Světa knihy mě přišel přesně na 204 koruny :-P

20 října, 2016

Nakonec jsem si řekla, že tuto sérii taky zkusím, protože každý na ni pěl jen samou chválu. A ono to opravdu stojí za to... Už po prvních stranách mě to naprosto chytlo a s každým dílem ta závislost byla horší... :-D
 


Měsíční kroniky

 • Cinder  
 • Scarlet
 • Cress 
 • Winter  

Novela

 • Nejkrásnější  
 • Hvězdy nad hlavou

18 října, 2016

Recenzní e-knihaV momentě, kdy jsem se rozhodla pro vybrání recenzního e-booku, byl největším problémem žánr. Potřebovala jsem už změnu a vyměnit fantasy za něco jiného. Projížděla jsem detektivky, thrillery, dokonce i horory, které nemám moc ráda. Nakonec mi do oka padla tato kniha, která se už dříve docela probírala. Anotace byla zajímavá a přestože působila trochu tajemně a tak trochu i strašidelně, nakonec jsem do ní šla.

Z počátku je to spíše takové vyprávění o minulosti hlavní hrdinky. Její problémy, neschopnost se zařadit do společnosti a podobně. Což by nebylo nijak zvláštní, kdyby to nepůsobilo jako absolutní pubertální výlevy středoškolačky. A přitom je to člověk s třicítkou na krku. Takže první polovina působila trochu rozpačitě a já měla obavu, co z toho nakonec bude.

I další hlavní postavy řešily převážně minulost a místy mi připadalo, že jsou snad všichni duševně omezení. I Leonora dokázala být pěkně otravná. Především ve chvílích, kdy si sama nedokázala postavit hlavu a nechala se, jak se říká, strhnout davem i ke špatnostem. A to mě na ní docela vadilo. V jednu chvíli to byl totální slaboch a pak najednou sebrala odvahu a byla neohrožená hrdinka...

V druhé polovině se však vyprávění pěkně rozjíždí. Prolíná se současnost s tím, co se stalo. Leonora se po nehodě snaží rozpomenout na to, co se událo předtím. A tím začíná opravdové napětí. Chvílemi jsem byla docela zmatená, netušila jsem kdo je za všechno zodpovědný. Měla jsem spadeno na jednu z postav, ale nakonec jsem byla vyvedena z omylu a nestačila jsem zírat, protože mě to vůbec nenapadlo. Tedy až těsně před koncem ano.

V jednu chvíli jsem se i trošičku bála. Ano, byla tam jedna strašidelná scéna. Partička lidí se rozhodla pořádat seanci a to nemám ráda ani ve filmech, natož v knihách :-) Nebudu zabíhat do detailů... Jsem prostě srabík, takže je mi jasné, že ostatní by to zvládli levou zadní.

Po pravdě můžu říct, že už podle anotace či textu na obálce, jsem očekávala naprosté psycho. Že se budu bát od začátku do konce. Že půjde o temný thriller plný napětí. Ale nenechte se zmást. Z většiny kniha působí jako detektivka, z části jako životní příběh a thrilleru je tam minimum.

Přesto na knihu dokážu pět převážně chválu. I když chvílemi působila trochu přitaženě za vlasy nebo otravně díky některým vztahovým problémům a jejich neustálému přetřásání, autorka dokázala psát tak poutavě, že tím veškeré nedostatky hravě dohnala. Možná bych příště přidala rozumu hlavním postavám, aby se chovaly korektně ke svému věku.

Bylo to celkově zajímavé a napínavé čtení, výborně promyšlené. Vyprávění bylo především svižné, díky čemuž se kniha četla naprosto sama. Takže i přes některé nedostatky jsem velice spokojená...
 
Tak po menších patáliích s poštou a rozčilování, mám konečně první recenzák od Dobrých knih. Moc děkuji a už se na knihu těším :-)

16 října, 2016

Shrnutí týdne #118

neděle, října 16, 2016 8 komentářů
Nevím jak vy, ale já začínám být nějaká vyřízená. A to ještě nezačaly pořádně vánoce a fofry s nimi spojené. Takže jednak nechápu, jak jsem to dělala předchozí roky a nechápu, jak to dám letos :-) Natož abych si vůbec dělala nějaké plány.

Tento týden jsem díky práci tak nějak zapomněla nastavit články. A tak světe div se, první byl až ve středu a to rovnou recenze na další knihu Ricka Riordana, tentokrát Prastarý meč ze série Magnus Chase a bohové Asgardu... Kniha velice připomíná všechny ty předchozí, jak stylem, tak zápletkou, přesto se mi pořád čtení líbilo. Ale více se dozvíte v recenzi.

15 října, 2016

Záložka od Ells... Opět získaná na Světu knihy, když jsme tam na sebe narazily :-)


Tuto rubriku jsem založila hlavně jako přehled mých knižních záložek. Už se v tom sama ztrácím a nevím, kde všude ty záložky jsou. Takže budu postupně fotit knihy z mojí knihovničky a k nim jejich záložky, které jsou v nich uložené. Některé jsem vyráběla, jsou staré nebo nové, vybledlé, některé jsou stažené z internetu, některé jsou koupené, některé darované a některé jsou vyhrané...

14 října, 2016

Dlouho jsem vybírala. Hledala jsem něco, co by nebyla série. To bylo hlavní. Nejdřív jsem dumala nad něčím humorným, ale nakonec jsem zvolila tuto knihu na recenzi...

Akce a soutěže #254

pátek, října 14, 2016 bez komentáře
Jelikož nevím, jak to dnes budu mít s časem. Musím jet pryč a asi se vrátím až bůhví kdy k večeru, tak rychle sepisuji přehled už teď dopoledne. Tak  hodně štěstí v soutěžích a dobrou ruku v akcích :-)

Akce

 • Albatros - vybrané knihy se slevou 21%
 • Jota - do neděle sleva na vše 20% a poštovné zdarma
 • Host - sleva až 50% na knihy od Mankella, při objednávce u Hostu poštovné zdarma
 • Baronet - do neděle megaslevy
 • Neoluxor - při nákupu knih Dana Browna, audiokniha zdarma
 • eBux - e-kniha Nepřátelské převzetí za 69,-
 • eBux - Divoká labuť za 140,-
 • eBux - e-knihy od 65,-
 • eReading - vybrané e-knihy se slevou 50%
 • eReading - 50% sleva na Mystery Press e-knihy

12 října, 2016

Recenzní výtisk


Poslední čarodějka - Zpívající město
V momentě, kdy jsem zjistila, že Rick Riordan vydává další knihu, musela jsem ji mít okamžitě na seznamu. Percy Jacksona jsem si velice oblíbila a tím pádem tento nový příběh pro mě byl tak trochu povinnost. Nadmíru se mi líbí autorova vize propojení dnešního světa s tím dřívějším. Hrdinové dávno minulí vyskytující se v dnešní době, bozi a polobozi, bájná stvoření a mnoho dalšího. V předchozích sériích jsme už stihli navštívit mytologii Řecka a Říma, Egypta a nyní se dostáváme k té severské. Navštívíme Ódina, Thora a další...

Samozřejmě, že se celý příběh nese v podstatě ve stále stejném duchu. Vyprávění působí totožně, tak jako popisy, celkový styl i základ. Především šílené barevné kousky oblečení s divnými nápisy, zmatení bozi, postavy trochu padlé na hlavu a podobně. Tentokrát však nenajdete žádný Tábor polokrevných, žádný kemp či školu pro polobohy. O nich samotných tu padne slovo jen minimálně.

Hlavní hrdina má těžký osud, přesto dokáže vytvořit tým z přátel a budoucích přátel a vydává se na výpravu za záchranou světa. Hlavní zápletka beze změny. Ale jako fanoušek mě to nijak nezarazí, ani neodradí. Knihy Ricka Riordana vnímám jako jedno velké universum. Všechna ta božstva různých míst mají své spojitosti. Pokud vím, mají dokonce všechny tyto série navazovat, půjčovat si postavy (v tomto případě Annabeth) a tak dále. Vznikne opravdu jeden velký vesmír. Připomíná mi to díky tomu marvel komiksy a jejich propojování.

Co se týče knihy, i když spousta věcí je už známá, nijak nová, přesto se mi kniha četla velice dobře. Je sice cílená na mladší obecenstvo, ale mě to osobně vůbec nevadí. Právě naopak, velice si u toho odpočinu, pobavím se nad vtipnými hláškami a jsem ráda, že mám v ruce oddychovou knihu, která není příliš náročná na přemýšlení. A proto, přestože to pro někoho je stereotyp a ohrané téma, jsem za novou sérii ráda.

Nakonec jsem se rozhodla pro čtyři hvězdičky. To, že zápletka působí 'staře' překousnu, ale po tolika knihách, které autor napsal, by mohl začít používat trochu více napětí, aby alespoň něčím překvapil...
 

09 října, 2016

Shrnutí týdne #117

neděle, října 09, 2016 8 komentářů
K dnešnímu shrnutí se dostávám až teď. Návštěva před chvíli odjela. Můžu říct, že druhý pokus s hamburgery se opět povedl, byla to mňamka a já brzy asi prasknu. Dalo to zabrat, všechno hezky připravit a zpracovat, co bych však pro takovou dobrotu jednou za čas neudělala že :-)

Ale teď se vrhneme na ten přehled. V pondělí jsem si udělala výlet do levné knihy. Byl to spíš takový nápad, než abych tam šla pro něco konkrétního. Chtěla jsem se jen podívat, protože jsme šly s mamkou do města. A tak nemůžu přece tento obchod vynechat, ani kdybych měla odejít s prázdnou. Tentokrát mi to nebylo souzeno. Sotva jsem otevřela dveře, všimla jsem si tří knih z jedné série. Už jen to, že je měli všechny tři bylo s podivem. A ani jejich cena mě nezastavila, tentokrát to nebyly knihy pod padesát korun... Sbalila jsem je a mám z nich velkou radost. Ještě by se mi líbila Eon, ale nemůžu tam jít, zase bych sbalila něco navíc :-P

08 října, 2016

Prvních pár obrázků z nejnovějších omalovánek...07 října, 2016

Akce a soutěže #253

pátek, října 07, 2016 4 komentáře
Snažila jsem se to dnes projít trochu podrobněji, i když mě to zrovna moc nebavilo. Každopádně si myslím, že jsem objevila pár opravdu dost zajímavých akcí. Tak se mrkněte ;-)

Akce

 • Albatros - vybrané knihy se slevou 21%
 • Jota - sleva na sérii Sirotčinec slečny Peregrin 40% 
 • Host - sleva na Mankella až 50%
 • Host - tip redakce se slevou 30%
 • Bux - knižní hity
 • Baronet - slevy až 83%
 • Alza - sleva 30% na e-knihy Velkého knižního čtvrtku
 • Alza - sleva 50% na vybrané top autory
 • eBux - Špulka modré nitě e-kniha za 99,-
 • eBux - e-knihy Nory Roberts za 129,-
 • eBux - komplet Přemyslovská epopej jako e-knihy za 799,-
 • eReading - e-knihy Christophera Paoliniho za 99,-
 • Kosmas - Velký knižní čtvrtek, slevy na knihy 20% a e-knihy 30%
 • Palmknihy - komplet Přemyslovská epopej jako e-knihy za 799,-
 • Palmknihy - trilogie Chaos za 149,-
 • Palmknihy - série Odstíny vášně za 149,-
Občas mám pocit, že z mého života se stalo prokletí. Nebo velký, neustále se točící kolotoč. Čas běží rychleji než když přepadá písek v přesýpacích hodinách. Ani se nenaději a je večer. Tak jak je možné, že ostatní toho tolik stihnou?

Každý den vstávám do práce v pět hodin. Jeden den v týdnu dokonce o půl páté. Jelikož jsem začala dělat ve skladu, už nedělám směny ani odpolední, jen výjimečně v nutných případech...

06 října, 2016

Viděla jsem... #115

čtvrtek, října 06, 2016 13 komentářů
poster poster poster
poster poster

Podfukáři 2
Pokračování sice v hodnocení nedosáhlo na úspěch jedničky, přesto si myslím, že je to víceméně na stejné úrovni. Opět můžeme vidět nejrůznější efekty a triky a opravdovou promyšlenost děje. Ale na druhou stranu to působilo dost nudně, pořádně mě to nevtáhlo...

Moje hodnocení:
CSFD

Star Trek: Do neznáma
Dočkala jsem se a nový Star Trek zavítal do kin. Film se mi líbil, byl akční a docela svižný, i když bylo pár chvil, kdy jsem se trošičku nudila. Navíc to už nemělo tu pravou šťávu. Myslím, že změna režiséra nebyla až tak dobrá volba. Nicméně, za mě spokojenost.

Moje hodnocení:
CSFD

Poldark
O seriál jsem se začala zajímat až po té, co jsem zjistila, že Ross Poldark je vlastně Killi z Hobita. Tak jsem dala pár dílům šanci. Sice to není nic úžasného, spoustu času se po pravdě nudím a skoro polovinu každého dílu zaberou záběry toho, jak někdo jede na koni :-) Ale na druhou stranu mám prostě ráda téma dob minulých a ty krásné scenérie...

Moje hodnocení:
CSFD

X-Men: Apokalypsa
Tento díl X-Menů velkou část působí jako spojka všech ostatních filmů. Tak nějak objasňuje kdo je kdo a odkud se vzal a tak podobně. Film jako takový není špatný, ale v podstatě se z toho až tak moc nevycucalo. Kromě tohoto objasnňování udržuje hlavní linku společný nepřítel, který mě až tak moc nebavil a to bylo vše...

Moje hodnocení:
CSFD

Alenka v říši divů: Za zrcadlem
Na pokračování jsem se velice těšila, hned, jakmile jsem zjistila, že bude. Prvním zklamáním bylo, že to netočil Tim Burton, což je převeliká škoda. A jako druhé, trochu mi vadilo digitalizování obličeje Kloboučníka. Už nevypadal tak dobře jako předtím. Děj byl trochu vleklý a chvílemi nudný. Ale možná, že když se podívám víc než jednou, teprve to pravé zapálení najdu. Každopádně na jedničku to nemá.

Moje hodnocení:

 • Smrt a jiné vrcholy mého života

  Příběh psaný životem, plný humoru i smutku...

 • Plíseň

  Pokračování velice dobře napsané série Havraní kruhy...

 • Illuminae

  Povinná kniha pro všechny fanoušky sci-fi...

 • Řád zlomených křídel

  Nová fantasy série plná padlých andělů a magie...

 • Bez srdce

  Tak trochu jiný pohled na Říši divů...

 • Frost

  Nedávno vydaná fantasy s velice zvláštním bojovým mágem Zikmundem...