26 prosince, 2016

Novinka v knižním vesmíru, která mě velice překvapila... :-)

Co bych si přála ke knihám - záložky, placky, věci do knihovničky apod... Tento projekt jsem si vymyslela sama.

 • Hobití snídaně (Hobit)
 • Thornfield (Jane Eyre)
 • Kratochvílné kouzelnické kejkle (Harry Potter)
 • Jitřní poutník (Letopisy Narnie)

Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

 1. S těmihle krásami už jsem se jednou setkala - možná někdy napřesrok, až budu shánět další dárky, se po nich ještě porozhlédnu :)

  Lory Humble × TICHÝ ODPOR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj :-) Ja mam uchylku na vsechno okolo knih :-D

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)