24 listopadu, 2016

Kniha o dracích, kterou jsem dostala na recenzi. Po pravdě jsem původně čekala mnohem více, ale číst se to dalo :-) Recenzi na knihu najdete v tomto článku...


Tuto rubriku jsem založila hlavně jako přehled mých knižních záložek. Už se v tom sama ztrácím a nevím, kde všude ty záložky jsou. Takže budu postupně fotit knihy z mojí knihovničky a k nim jejich záložky, které jsou v nich uložené. Některé jsem vyráběla, jsou staré nebo nové, vybledlé, některé jsou stažené z internetu, některé jsou koupené, některé darované a některé jsou vyhrané...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Píšu to stále, ale musím se opět opakovat :D I když já záložková nejsem, hrozně moc se mi líbí, jak máš ke každé knize vlastní :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snažím se, ale nestíhám je shánět nebo vyrábět :-)

   Vymazat
 2. Serafínu jsem četla, ale nijak extra mě nenadchla, druhý díl jsem už ani nezkoušela :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. taky se mi to nezdalo zrovna nejlepsi, ale druhy dil byl asi o malinko lepsi

   Vymazat
 3. Krásné :) Já jsem z Serafíny zrovna na větvi nebyla :/

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)