14 října, 2016

Dlouho jsem vybírala. Hledala jsem něco, co by nebyla série. To bylo hlavní. Nejdřív jsem dumala nad něčím humorným, ale nakonec jsem zvolila tuto knihu na recenzi...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Na Všude kolem černý les se už taky nějaký ten pátek chystám - ale pořád nic :)

  Lory Humble

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatím jsem spokojená. Těším se na rozuzlení :-)

   Vymazat
 2. Doufám, že se bude líbit. Já jsem si ji zamilovala :)
  Užij si čtení :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)