05 října, 2016

Knižní přírůstky #110

středa, října 05, 2016 10 komentářů
Dneska jsem si vyzvedla na poště nový recenzák. Rick je můj oblíbený autor, i když sice píše pro mladší. Ale jeho knihy jsou pohodové, oddychové a lehké čtivo, které občas prostě potřebuji. Takže bylo samozřejmostí, že když vyjde u nás další jeho série, ihned půjdu do ní :-)Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

10 komentářů:

 1. Ať se knížka líbí :) Autora vychvalují zejména zahraniční blogeři, tak snad budeš taky spokojená :)
  Měj se krásně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už mám od něj přečtených 13 knih. Takže určitě budu :-)

   Vymazat
 2. Riordana mám komplet (až tedy na Kroniku Cartera Kanea, protože ta mě k mému šoku nebavila, ale jinak jeho knihy miluju), takže Magnus nemohl chybět ani u mě. Začala jsem číst včera a jsem lehce přes 100 stránek a zatím obrovská spokojenost. Je to prostě Rick! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem měla v plánu číst dlouho. Ale začali protestovat oči a poslední dvě stránky z večera si vůbec nepamatuji :-P

   Vymazat
 3. Magnus je dobrý a severská mytologie je velkou změnou, ale jak někdo výše říká, je to prostě Rick a jeto stereotyp mu opět zůstal :/ :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ma svuj stereotyp, ale u tohohle mi to nevadi :-)

   Vymazat
 4. Kráska :) Nemůžu se dočkat, až ji budu taky mít :) Užij si čtení :)

  OdpovědětVymazat
 5. Další knížka od Ricka Riordana? :o :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, to mě nikdy nepřestane bavit :-P

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)