07 srpna, 2016

Dodělala jsem poslední části a je hotovo. Ze Ztraceného oceánu mám momentálně nejmíň obrázků, ale je to tím, že v těchto omalovánkách je opravdu hodně detailů...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

 1. Nádhera :) Moc se mi líbí lístečky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Docela mě baví střídat fixy a pastelky. Ale stínování, to není prostě pro mě...

   Vymazat
  2. Ta kombinace fixů a pastelek vypadá právě skvěle. Nechápu, jak dokážeš tak dobře odhadnout, kam by se lépe hodily pastelky a kam fixy.

   Vymazat
  3. Fixy obvykle pouzivam jen jako obrysy, pastelkami pak vymaluji

   Vymazat
 2. Vypadá to moc pěkně - každopádně já bych na takovéhle titěrné detaily asi neměla nervy :D

  Lory Humble

  OdpovědětVymazat
 3. Obdivuju tě, že si s tím dáš takovou práci :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To kdybys videla, co jsou nekteri schopni vytvorit, to bys teprve koukala...

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)