12 července, 2016

Tentokrát jsem si dala opravdu načas. Většinu mého volného času zabírají knihy a filmy. Takže modelům se nevěnuji už tak často, jak bych měla, čekají na mě ještě čtyři nehotové. Tento Mustang už je konečně dodělaný a může se přidat do sbírky...


Krabice


Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

11 komentářů:

 1. Skvělá práce! :)

  xxx
  dream-little-dream.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělá práce a krásný model k tomu! :)

  http://boook-planet.webnode.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Tohle je neuvěřitelný :)), já bych něco takovýho nikdy v životě nedala dohromady. Jsem úplně fascinovaná upřímně. Klobouk dolů!! :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No někdy je to piplačka, ale určitě bys to zvládla. :-)

   Vymazat
 4. Odpovědi
  1. Jj, občas když mám čas a naládu, tak skládám modely :-)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)